O firmie Open System

Nasza historia zaczęła się na początku 2012 roku. Jako dwuosobowy skład rozpoczęliśmy pierwsze projekty. Wiedza zdobywana podczas realizacji zleceń to nasz największy kapitał, jest on gwarancją rozwoju firmy i jej pracowników.

Nie boimy się trudnych wyzwań, projektujemy, wykonujemy i wdrażamy. Jeżeli chcesz poznać pełną ofertę naszej firmy zapraszamy do odwiedzenia zakładki oferta. W zakładce portfolio znajdziesz nasze wcześniejsze realizacje i projekty. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Z chęcią wysłuchamy jak możemy Tobie pomóc, co możemy dla Ciebie zaprojektować i wykonać. Open System to zgrany zespół, który uwielbia nowoczesne spojrzenie na wykonywane prace. Aby znaleźć najlepsze rozwiązania, przeszukujemy wszystkie zakątki internetu. Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem, a naszą pracę cechuje profesjonalizm. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem, a pomysły czerpiemy z otaczającego nas świata. Dodatkową satysfakcję dają nam zadowolenie klienta oraz polecenie przez niego naszej firmy kooperantom, z którymi współpracuje jego firma. 

Współpraca

W każdym projekcie, niezależnie od stopnia złożoności i rodzaju prac, konieczne jest zdefiniowanie wymagań i potrzeb klienta. Tylko jasne określenie celów i tego co chcemy uzyskać, pozwoli nam na realizację produktu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami. W tym celu proponujemy naszym klientom spotkanie, podczas którego mamy szansę zadać pytania, które pozwolą nam uszczegółowić zakres prac. Projektujemy według określonego planu działania.

Doświadczenie

Projektujemy strony internetowe i realizujemy usługi od ponad 5 lat. Mamy na koncie ponad 50 zrealizowanych projektów stron, usług projektowych i realizacji. Na bieżąco śledzimy trendy w projektowaniu i postęp technologii, tak aby tworzone przez nas strony spełniały wszystkie wymagania techniczne i funkcjonalne.

Wiedza

W skład naszego zespołu wchodzą wysokiej klasy projektanci graficzni, programiści i informatycy. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja i zadowolenie klienta. Służymy wsparciem i profesjonalną radą w czasie trwania projektu. Korzystając z usług Open System masz pewność, że trafiłeś pod właściwy adres.

Zaufanie

Możemy się pochwalić, że ponad połowa nowych zleceń to klienci z polecenia. Po zakończeniu projektu O naszych klientów dbamy. Twoją stronę zaktualizujemy, wykonamy kopie bezpieczeństwa i przypomnimy o płatności za domenę. Posiadamy bazę projektów przechowując wcześniej zrealizowane prace.

WCAG

Wykonujemy strony dostosowane do wymogów Ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z dnia 4 kwietnia 2019 r. Poza analizą formalno-prawną, dokonujemy ciągłego przeglądu wymagań technicznych dla dostępnych stron internetowych.

Realizacja projektów

Wszystkie projekty wymagają indywidualnego podejścia. Są jednak wspólne etapy, które należy wykonać w celu realizacji zlecenia. Podczas realizacji projektu staramy się ściśle współpracować z klientem, tak aby produkt finalny w jak największym stopniu odpowiadał oczekiwaniom. Naszym klientom oferujemy wsparcie polegające na hostingu i usłudze administrowania zasobami. Dzięki temu odciążyć właściciela strony WWW od prac, które dla nas są dużo mniej czasochłonne. W trakcie trwania prac, udostępniamy Zlecającemu podgląd do tworzonej strony. Klient przez cały czas ma dostęp i wgląd do wprowadzanych zmian oraz może śledzić postępy w tworzeniu witryny. Pozwala to także na wykonywanie poprawek i modyfikacji dla wcześniej zakończonych etapów. Wdrożenie odbywa się po uzyskaniu pełni akceptacji dla końcowej wersji strony. Ukończoną stronę WWW przenosimy na wskazany serwer oraz wykonujemy pozostałe prace związane z konfiguracją witryny. Na życzenie klienta realizujemy prace związane z aktualizacją oraz bieżącym administrowaniem stroną.

Potrzeby i oczekiwania

10%

Pomysł, projektowanie

20%

Realizacja projektu

80%

Wdrożenie

90%

Przekazanie produktu i wsparcie

100%