Strony WWW

Współcześnie strony internetowe pełnią różne funkcje, ich działanie i rodzaj mogą prowadzić do realizacji odmiennych celów. 

Slogan, że strona internetowa jest wizytówką firmy jest banalny. Do tego banalnego stwierdzenia należy dodać konkretne spostrzeżenia. W dzisiejszych czasach strona internetowa jest niezbędnym elementem w komunikacji pomiędzy firmą, a klientem. To właśnie dzięki stronie internetowej Twój klient ma szansę na znalezienie produktu, usługi czy informacji. Strona internetowa stanowi potężne wsparcie dla tradycyjnych kanałów sprzedaży i komunikacji. Trafnym jest zatem sformułowanie: „jeżeli nie ma Cię w internecie, to nie ma Cię nigdzie”. I tutaj należy się zastanowić nad sensem słowa „być”. W internecie trzeba „być dobrym”, wyróżniać się na tle konkurencji, jednocześnie przekazując treści i informacje, których poszukuje klient. Oddaj się w ręce profesjonalistów, a my wykonamy dla Ciebie stronę, która pozwoli być Tobie liderem w sieci. Twoja strona internetowa to Twoja wizytówka.

W Open System zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron internetowych. Realizując dany projekt wykonujemy prace takie jak; kodowanie/programowanie, projektowanie graficzne, tworzenie grafiki wektorowej, copywriting. Strony WWW naszej produkcji tworzone są w technologii Responsive Web Design, co umożliwia przeglądanie witryny na tabletach czy smartfonach.

System zarządzania treścią CMS, pozwoli Tobie na wprowadzanie, modyfikowanie treści i grafik. Służymy fachowym wsparciem w sprawach związanych z hostingiem i opieką techniczna. Po wdrożeniu i wprowadzeniu strony w tryb produkcyjny, oferujemy usługi zarządzania stroną.

W ramach tej usługi aktualizujemy stronę, wprowadzamy treści, dbamy o zabezpieczenia i wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Przypomnimy o konieczności opłacenia domeny, lub wykonamy to za Ciebie. Posiadamy bazę, w której przechowujemy grafiki i treści wykorzystane podczas tworzenia projektu. Dzięki temu nie musisz archiwizować materiałów i zdjęć przekazanych w celu stworzenia strony.

W zależności od potrzeb, ilości treści, przeznaczenia oraz dostępnego budżetu, doradzimy Tobie jaki rodzaj strony wybrać. Jeśli Twoja oferta nie ulega zmianie lub zależy Tobie na tym, aby dane o firmie były widoczne w internecie, polecamy proste i przejrzyste rozwiązania takie jak one page i strona wizytówka.

W przypadku bardziej obszernej oferty, większej ilości produktów/usług rekomendujemy rozwiązania oparte o pełne, rozbudowane strony oraz CMS. Rozbudowana strona posiada wiele zakładek, które podzielone tematycznie pozwalają na umieszczenie dużej ilości informacji. Z kolei system zarządzania treścią CMS pozwala w łatwy sposób aktualizować te informacje. Za pomocą panelu administratora samodzielnie zmienisz grafikę, cennik oraz pozostałe treści strony.

Zdefiniowanie potrzeb klienta w zakresie strony WWW odbywa się poprzez analizę funkcjonalną. Na bazie informacji dotyczących grupy docelowej, sektora i oferowanych usług wspólnie wybieramy rodzaj strony, najbardziej odpowiadający potrzebom. Pomagamy w przygotowaniu treści i zawartości strony. 

Oferowane strony

Strona one page/wizytówka

Oferta skierowana do mniejszych firm oraz firm z niewielkim budżetem. Strona zawiera podstawowe informacje w modułach na stronie głównej, a nawigacja odbywa się poprzez menu.

Dostępna strona WCAG

Strona dla podmiotów użyteczności publicznej, zgodna z wymaganiami Web Content Accessibility Guidelines WCAG 2.0, 2.1 oraz ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych.

Pełna strona

Pełna strona posiada większą ilość zakładek oraz treści. Rozbudowane menu pozwala na tematyczne przypisanie podstron oraz umieszczenie dodatkowych opisów czy grafik. 

Strona z CMS

Strona z systemem zarządzania treścią CMS, który umoliwia aktualizację strony. Panel administracyjny pozwala na zmiany treści, grafik, oferty oraz układu strony. 

Wybierając stronę naszej produkcji, wybierasz

Responsive Web

Responsywny design pozwala na odtwarzanie strony na urządzeniach mobilnych.

Unikalną grafika

Wykorzystujemy grafikę wysokiej jakości, pozwala ona stworzyć unikalny wygląd strony.

Web usability

Nasze strony są intuicyjne i przyjazne zarówno dla użytkownika jak i administratora.  

Wsparcie techniczne

Naszym klientom oferujemy pomoc oraz wsparcie techniczne w zakresie aktualizacji.

Współpraca

Realizując projekt opracowujemy jego koncepcję, tworzymy makietę funkcjonalną, przygotowujemy layout graficzny, całość programujemy i na koniec podwieszamy gotową stronę pod docelową domenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz pozostałą częścią naszej oferty. W zakładce portfolio znajdziesz wybrane realizacje i prace Open System.