Wizytówki

Firma Open System realizuje prace związane z projektem i wykonaniem wizytówek. Nasze wizytówki cechują się wytrzymałością oraz oryginalnością.

W niektórych krajach obraca się nimi beż żadnych formalności. W innych otacza się czcią i wymienia, stosując skomplikowane zasady. Niezależnie od tego, w jakim miejscu globu jesteśmy i z kim się jutro spotkamy, wizytówka powinna zrobić dobre wrażenie. Walory wizualne i estetyczne wpływają na odbiór naszej firmy. Profesjonalizm oraz pozytywny odbiór naszej firmy możemy uzyskać dzięki takim detalom jak wizytówka. Dlatego należy dołożyć wszelkich starań aby wizytówka jak i pozostałe materiały reklamowe kreowały pozytywny odbiór firmy, ponieważ jak wiadomo „diabeł tkwi w szczegółach”. Nasze studio graficzne stworzy piękny i funkcjonalny projekt, a drukarnie z którymi współpracujemy wyprodukują oraz dostarczą Tobie wizytówki.

W naszych projektach przykładamy olbrzymia wagę do jakości i wysokiego poziomu realizowanych produktów.

Jeśli posiadasz własny projekt

Jeśli posiadasz własny projekt wykonamy dla Ciebie wydruk. Aby spełnić oczekiwania względem jakości produktu finalnego, materiały do druku powinny być przygotowane wg. obowiązujących zasad poligrafii. Poniżej opisujemy podstawowe informacje o dotyczące druku. Szczegółowe informacje zawarte są w pliku pdf do pobrania z poniższej strony. Dla wydruku cyfrowego wymagane są tryb CMYK, dla wydruku offset tryb CMYK i PANTONE. Akceptowane pliki: PDF (najlepiej wielostronicowy), CDR (do wersji 13), TIFF PSD. W projekcie nie należy umieszczać znaczników użytkownika (np. pasery, kostki).

Szczegółowe wymagania w pliku pdf do pobrania.