Katalogi, foldery, ulotki, plakaty,
teczki

Firma Open System realizuje prace związane z projektem i wykonaniem materiałów reklamowych. Materiał reklamowy to najbardziej efektywna forma kontaktu z klientem oraz metoda budowania pozytywnego wizerunku firmy. To właśnie materiały reklamowe pozostawione u klienta, potrafił podtrzymać dobre wrażenie stworzone podczas spotkania. Profesjonalny i przedmiotowy katalog dostarcza klientowi konkretnych informacji o ofercie firmy. Ulotka, plakat i folder to w dalszym ciągu jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Jeżeli nie posiadasz projektu graficznego do wydruku, chętnie wykonamy go dla Ciebie. Posiadamy doświadczenie i wiemy jak przygotować projekt, aby skupiał uwagę odbiorcy i klienta. Jeśli nie posiadasz grafiki i zdjęć, pomożemy i zaproponujemy grafikę wysokiej jakości. Korzystamy z profesjonalnych baz zdjęć, oferujących miliony grafik. Na zmówienie wykonujemy zdjęcia we własnym zakresie. W przypadku katalogu i folderu realizację rozpoczynamy od zaprojektowania okładki, następnie projektujemy wsad katalogu. Profesjonalny grafik wykonuje opracowanie graficzne i wizualizację projektu w uzgodnionym formacie. Podczas realizacji prac, projekt na każdym etapie konsultujemyz klientem.

Wizytówka projektowana jest aby umożliwić jej wydruk w jakości 300 dpi.

Jeśli posiadasz własny projekt

Jeśli posiadasz własny projekt wykonamy dla Ciebie wydruk. Aby spełnić oczekiwania względem jakości produktu finalnego, materiały do druku powinny być przygotowane wg. obowiązujących zasad poligrafii. Poniżej opisujemy podstawowe informacje o dotyczące druku. Szczegółowe informacje zawarte są w pliku pdf do pobrania z poniższej strony. Dla wydruku cyfrowego wymagane są tryb CMYK, dla wydruku offset tryb CMYK i PANTONE. Akceptowane pliki: PDF (najlepiej wielostronicowy), CDR (do wersji 13), TIFF PSD. W projekcie nie należy umieszczać znaczników użytkownika (np. pasery, kostki).

Szczegółowe wymagania w pliku pdf do pobrania.

W celu przyjęcia zlecenia do realizacji, uzgadniamy z klientem podstawowe wymagania dotyczące specyfikacji oraz przedmiotu zamówienia. Poniźej kilka podstawowych danych o oferowanych możliwościach wydruku i dostosowania wyglądu materiałów reklamowych. Koszty realizacji dowolnego materiału reklamowego wyceniane są indywidualnie w zależności od parametrów druku takich jak; format, okładka, papier, ilość stron, rodzaj wydruku, uszlachetnienia itd.