Banery

Nasza firma realizuje prace związane z projektem i wykonaniem banerów. 

Nasze banery można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, są one odporne na warunki atmosferyczne. Służą one do szeroko rozumianej promocji firmy lub konkretnego produktu. Banery zewnętrze można umieszczać na budynkach, jako elementy ogrodzenia, lub wolno stojące konstrukcje. Projektujemy atrakcyjne wizualnie banery, które przykuwają uwagę odbiorcy. 

W celu przyjęcia zlecenia do realizacji, uzgadniamy z klientem podstawowe wymagania dotyczące specyfikacji oraz przedmiotu zamówienia. Poniżej kilka podstawowych danych o oferowanych możliwościach wydruku i dostosowania wyglądu banerów.

Materiał na bazie którego wykonany jest baner to FRONTLIT 510 g. Materiał odporny jest na promienie UV oraz pozostałe czynniki atmosferyczne. Na życzenie klienta stosowane jest dodatkowe laminowanie.

Jeśli posiadasz własny projekt

Jeśli posiadasz własny projekt wykonamy dla Ciebie wydruk. Aby spełnić oczekiwania względem jakości produktu finalnego, materiały do druku powinny być przygotowane wg. obowiązujących zasad poligrafii. Poniżej opisujemy podstawowe informacje o dotyczące druku. Szczegółowe informacje zawarte są w pliku pdf do pobrania z poniższej strony. Dla wydruku cyfrowego wymagane są tryb CMYK, dla wydruku offset tryb CMYK i PANTONE. Akceptowane pliki: PDF (najlepiej wielostronicowy), CDR (do wersji 13), TIFF PSD. W projekcie nie należy umieszczać znaczników użytkownika (np. pasery, kostki).

Szczegółowe wymagania w pliku pdf do pobrania.

Koszty realizacji baneru wyceniane są indywidualnie w zależności od parametrów druku takich jak; wymiar, oczkowanie, złożoność projektu.